Kontakt - Hotjet Slovakia Kontakt - Hotjet Slovakia

Tepelné čerpadlo zem-voda HOTJET W

HOTJET W

Nová genrácia tepelných čerpadiel typu zem-voda prináša úplne novú konštrukciu skrine, chladiaceho okruhu ako aj riadiacej elektroniky. Minimalizácia hluku a rozmerov boli len jednými z mnohých požiadaviek pri vzniku týchto modelov. Už základná regulácia SIEMENS poskytuje prevádzkovo lacné pasívne chladenie. Na požiadanie je možné dodať aj aktívne chladenie, voliteľné v prevedení s výstupnou teplotou až 75°C.

Výhodami tepelných čerpadiel zem-voda HOTJET W oproti systému vzduch-voda sú: stabilnejší výkon, vyšší vyhrievací faktor, prevádzka bez produkcie aerodynamického hluku a fakt, že nie sú ovplyvňované poveternostnými podmienkami.

Existuje možnosť spojenia až 16 systémov (tepelné čerpadlá, plynové kotly, kotly na pevné palivá, atď.) do kaskády. Regulátor má vstup pre HDO. Riadenie je možné rôznymi druhmi externých požiadaviek, ovládanie aj cez SMS alebo internet.

Tepelné čerpadlo voda-voda HOTJET W

HOTJET W

Nová genrácia tepelných čerpadiel typu voda-voda prináša úplne novú konštrukciu skrine, chladiaceho okruhu ako aj riadiacej elektroniky. Minimalizácia hluku a rozmerov boli len jednými z mnohých požiadaviek pri vzniku týchto modelov. Už základná regulácia SIEMENS poskytuje prevádzkovo lacné pasívne chladenie. Na požiadanie je možné dodať aj aktívne chladenie, voliteľné v prevedení s výstupnou teplotou až 75°C.

Výhodami tepelných čerpadiel voda-voda HOTJET W oproti systému vzduch-voda sú: stabilnejší výkon, vyšší vyhrievací faktor, prevádzka bez produkcie aerodynamického hluku a fakt, že nie sú ovplyvňované poveternostnými podmienkami.